Nasi kadeci U15 osiągnęli wielki sukces, zdobywając awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski U15. Turniej strefowy, który odbył się w Sopocie w dniach 22-24 marca, był dla naszych młodych koszykarzy bardzo udany.

Mimo zaciętej rywalizacji, nasi zawodnicy pokazali swoje umiejętności i determinację, co zaowocowało zwycięstwem w dwóch z trzech spotkań, co przyniosło im zaszczytne drugie miejsce w turnieju i zapewniło awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Oto krótka analiza wyników naszej drużyny:

  • 22.03.2024, godz. 16:15: Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - Energa GAK Gdynia: 91 : 49
  • 23.03.2024, godz. 19:00: Energa GAK Gdynia - UKS NENUFAR 5 EŁK: 88 : 51
  • 24.03.2024, godz. 10:00: Energa GAK Gdynia - UKS Trójeczka Olsztyn 1: 91 : 37

Nasi zawodnicy nie tylko wygrywali, ale także imponowali swoją grą, demonstrując wysoki poziom umiejętności i doskonałą współpracę zespołową. Ich zaangażowanie i determinacja były kluczowe dla osiągnięcia tego sukcesu.

Teraz naszym kadetom przedstawia się kolejne wyzwanie - ćwierćfinały Mistrzostw Polski U15. Jesteśmy pełni nadziei i pewni, że nasza drużyna będzie walczyć o kolejne zwycięstwa i dążąc do osiągnięcia jeszcze większych sukcesów.

Gratulujemy naszym zawodnikom oraz sztabowi szkoleniowemu doskonałej pracy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie rozgrywek. Trzymamy kciuki za dalsze zwycięstwa i sukces!